Begär ett samtal tillbaka

Hyr våra lyxbilar och bussar

Vi erbjuder lyxbilar och uthyrning av bussar för att förbättra din upplevelse och göra det möjligt för dig att få ut det mesta av dina tillfällen. Vårt högsta prioritet är din tillfredsställelse.
Ta chansen att se några av de ikoniska sevärdheterna i Bhubaneswar och dess omger medan du besöker Odisha.

SL #

TYP

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire eller liknande850150014014
2Skorpion eller liknande1000180016016
3BRV eller liknande1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda City1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 eller BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

ANMÄRKNINGAR

  • Förare dag BATA: 200 för Sl #1 till 6 och 300 för 7 till 9
  • Nattillägg (22: 00 till 06: 00 Hrs): Rs. 200 för Sl # 1 till 6 och Rs. 300 för 7 till 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 för Sl # 1 till 6 och Rs. 400 för 7 till 9
  • Kilometer och timmar börjar och slutar vid vår hyraplats (Garage To Garage)
  • Efter 4 Hrs / 40 Kms-plattan tillåts en concession av 30 minuter. För eventuella förlängningar utanför den nämnda plattan ska 8 Hrs / 80 Kms-plattan appliceras. Vid slutförandet av 8 Hrs / 80 Kms-plattan ska extra KM / Hour debiteras enligt Transporttull.
  • Tollskatt, Interstate Skatt & Parkering debiteras extra som per faktisk + GST: 5%.
  • För outstationstjänst ska minsta avstånd beräknas 250KM per kalenderdatum eller det faktiska avståndet, beroende på vilket som är högre. Avgifter ska vara per KM bas per tull.
  • Stående A / C debiteras pro rata.
  • Ovanstående tullsats kommer att revideras om det finns en stor ökning av bränslepriset och skattestrukturen.

Lyx A / C-bussar

13-sits

20-sätare, 27-sätare

41-sätare, 45-sätare

finns också med oss.

KONTAKTA OSS

för mer information och information

TILLÄGGSTJÄNSTER:

  • Automatiserade SMS-varningar om bekräftelse av bokningen.
  • Automatiserad SMS / Mail alert vid tilldelning av Fordon och Chaufför före 02 timmar av Pick-up.
  • Daily News Paper, mineralvattenflaska, paraply, första hjälpen kit, islåda och torrt tissuepapper som tillhandahålls i alla bilar på gratis basis.
  • Alla fordon är luftkonditionerade, rökfria, snygga och rena.
  • För förfriskningar, Snacks, Fruits & Juice kommer att ordnas för delegater på begäran med extra avgifter.
  • Chaufförer och / eller Sandstenens flygplatsrepresentant placerad med välkomstskylt på flygplatsen / järnvägsstationen för att ta emot gäster och deras pick-up.
  • Sand Pebbles Tours gav erfaren chaufför, underdanig, professionell och bekant med vägarna och i företagets uniform.
  • Effektiva samordnare är detaljerade på platsen för att hantera kundernas krav på händelser och konferenser.
  • Runda klockhytten är tillgänglig för Corporate och Executive Travels, sightseeingturer, guidad tur och speciella evenemang.
  • Särskilda hyttuthyrningstjänster finns tillgängliga för bröllop.
  • Gästens preferensdetaljer lagras i Data-basen för att tillhandahålla ännu bättre tjänster vid efterföljande order.

ON-LINE RESERVATION:

  • Bilbokningar måste göras före 24-timmar. Dock kan Sand Pebbles Operations Desk kontaktas om fordonet krävs inom 24 timmar.
  • När du gör en online-reservation måste all information i föreskriven form lämnas in.
  • Onlinebokningar följer alltid omedelbar betalning. Men tillämplig Govt. Skatter, tullavgift, parkeringsavgifter och interregional gränser Tillägg måste betalas av användaren vid tidpunkten för dispensering med hytten.
  • Alla reservationer och transaktioner som görs via Sand Pebbles hemsida är föremål för bekräftelse av Sand Pebbles. Sandstenar har prerogativ att ångra en bekräftad bokning enligt krav som ligger utanför deras kontroll.
  • Transaktionsavgift på 15% av det uppskattade faktureringsbeloppet debiteras om bokningen avbryts 06 timmar före. När hytten är ute av Garage betalas hela beloppet av uppskattningen av gästerna.
  • Efter online-bokning kan du kontrollera din status med vår 24Hrs serviceanläggning.